Kmeťovanie s deťmi 2017 – Deň detí Blumental

25. mája 2017 / Komentáre vypnuté na Kmeťovanie s deťmi 2017 – Deň detí Blumental

Nezaradené

Veľká paráda s našimi deťmi na tradičnom dni detí vo štvrti Blumentál, hrozne veľa ich bolo. Pre všetky deti z našej štvrte (aj všetkých našich priateľov z iných štvrtí) sme prichystali skvelé popoludnie plné hier, zážitkov a sladkostí. Deti „súťažili“ v dvoch súťažiach: „Tajná mapa“ pre väčších dobrodruhov a „Hurá, do sveta“ pre menších odvážlivcov. Vozili sa na poníkoch, mali pomaľované tváre, tvorili si nové umelecké výplody dielničke so Staromestskou knižnicou. Tradičný úspech mala nekonečná cukrová vata pre všetkých, ktorí si chceli v tento deň kaziť zuby (teda fakt pre všetkých) 🙂 A novinkou boli aj nanuky od našich blumentalskych kamarátov Marinela, ktoré boli odmenou za absolvované súťaže pre všetky deti.

Už tradične sme pre deti prichystali aj atrakcie ako skáskací hrad, šmýkací krokodíl. Highligtom bolo divadelné predstavenie „Dúhový autobus“ (divadlo Agapé).

Akciu už tradične moderoval náš kamarát a sused Tomaggio z Rádia Anténa Rock.

Podujatie finančne podporili Bratislavský samosprávny kraj, YIT (rezidencia Stein) a Corwin (rezidencia Blumental).

Máme radi rôzne obchodíky v našej štvrti, ktoré nám všelijako s akciou pomáhali: La Patisserka Krížna, Bike & City Avion, Chooze Avion, Ateliér Papaver, Marinela Nanuky, Kvetinárstvo Michaela

Darčeky pre deti sme dostali aj od kamarátov z NO Seeds, O2, Tatrabanky, Slovnaftu, EPH … (dúfame, že sme na nikoho nezabudli)

Spolu tvoríme krajšiu štvrť Blumentál 🙂